zajecia dodatkowe z historii Na przykład w 2007 roku w szkole St Catherine w Bramley 93,7 procent uczniów osiągnięcia klasy A / B w poziomie, a szkoła jest w rankingu 43-w Sunday Times ligi tabeli niezależnych szkół średnich. W 2008 roku opłaty za pensjonariuszy są £6840 za semestr (lub £20.520 rocznie), która jest znaczna oszczędność na bardziej znanych niezależnych.

Aby uzyskać wspaniały edukację w konkurencyjnej cenie trzeba ważyć co jest ważne dla Ciebie i Twoich dzieci. Na przykład, Talbot Heath Szkoły w Bournemouth nie mieć marzy wieże kartuzów i dziedzictwo Eton, ale ma znaczący dorobek naukowy, w konkurencyjnych cenach £2150 za określenie granic.

To ciekawe, że w 2007 Sunday Times tabeli ligi niezależnych szkół średnich, Talbot Heath został umieszczony wspólną 79th z Benenden, które kosztuje £9180 za semestr.

Dzień Szkoły, które nie fortuny

Private Day szkoły mogą być bardziej przystępne cenowo alternatywą dla szkół z internatem. Opłaty zwykle zaczynają się od około £2500 za semestr, a niektóre szkoły będzie można płacić co miesiąc z pensji, które wiele osób uważa łatwiejsze niż trzech ogromnych rachunków rocznie.

Opłaty w prestiżowym wewnętrznych londyńskich szkołach dziennych w zakresie pomiędzy £3500 oraz £6700 za semestr, ale poza kosztami kapitału często zadają mniej obrażeń w portfelu. Plus, dalej na północ idziesz, niższe czesne bywają.

Na przykład, High School of Glasgow, wspólne miejsce pierwsza w Sunday Times ligi tabeli niezależnych szkockich szkołach średnich, pobiera opłaty za £2460 za semestr w szkole wyższego. Najstarsza szkoła w Szkocji, jego historia sięga roku 1124 i składa się z dwóch premierów w jej absolwentów (Sir Henry Campbell-Bannerman i Andrew Bonar Law), jak również nadawcy i ‚Grumpy Old Woman’ Muriel Graya.

W Anglii i północnej Anglii, wielu byłych gimnazja, które są teraz niezależne szkoły dobę oferują podobną wartość dla pieniędzy i doskonałe wykształcenie wszechstronnego.
napisane przez: