zajecia dodatkowe w szkole

7. Bądź zainteresowany aktualnymi trendami.

Co nosisz? Czy wiesz, co trendy w modzie w tym sezonie są modne kolory lub? Oczywiście nie sugeruję, że można nosić ubrania, które są zupełnie nieprzydatne, ale zachować interesuje, spróbuj rzeczy na temat, a nie zwolnić ich z ręki. Bądź otwarty na nowe pomysły.

Podobnie jest z muzyką. Nie należy zakładać, że nie podoba mi się to dlatego, że jest nowoczesne. Słuchać z otwartym umysłem, i na swój własny umysł do góry. Były wspaniałe piosenki w każdej dekadzie. Dlaczego odmawiać sobie przyjemności słuchania nich?

8. Rozwijanie pozytywnego nastawienia.

Nie stać się „zrzędliwy starzec” lub kobieta. Łatwo dostać się do trybu sędzią. Spróbuj i rozwijać pozytywne nastawienie do życia. Nikt nie lubi Moaner niezależnie od ich wieku. Pomyśl o wszystkich dobrych rzeczy w swoim życiu, i być wdzięczni za nimi. Pamiętam, czytając książkę, kiedy byłam dzieckiem nazywa Pollyanna. Ta mała dziewczynka wykorzystywane do gry o nazwie „Glad Gra”. Ilekroć coś się stało, że nie był zadowolony, starała się znaleźć coś do radujcie się. Świetna historia o pozytywnym myśleniu i jedno, że zawsze pamiętał, ale nie zawsze. Wszyscy musimy być bardziej jak Pollyanna!

napisane przez: