zajecia dodatkowe a ustawa przedszkolna

10 Ciężkie życie zmienia Skutki nieleczonej depresji nastolatków

Nastolatek depresja może mieć szkodliwy wpływ na życie dziecka. Pierwszym krokiem do pomocy jest określenie różnicy między smutkiem i prawdziwej depresji. Co ciekawe, istnieją różnice między nastolatków depresji i depresji dorosłych, co sprawia, że ??nieco trudniej powiedzieć, kiedy nastolatek jest wciśnięty.

Rozdrażnienie lub zły: to dość często jest najczęściej wynikiem depresji i może odegrać się za złym humorze, wrogiej, łatwo zdenerwowany i często zdarzają się wybuchy gniewu.

Niejasne bóle: bóle głowy, bóle brzucha i inne dolegliwości takie, które nie wydają się mieć przyczynę fizyczną lub przekąski azjatyckie medyczną mogą wskazywać, że nastolatek jest w depresji.

Wrażliwy na krytykę: Chociaż niektóre wrażliwość na krytykę może być normalne, nastolatek, który pojawia się zbyt zdenerwowany, jest prawdopodobne, cierpi na depresję. Nastolatki z depresją często mają niskie poczucie własnej wartości i poczucia własnej wartości, co czyni je bardziej wrażliwe na odrzucenie i porażki.

Wycofanie się z przyjaciółmi: Nastolatki mogą utrzymywać pewne przyjaźnie podczas pobytu aktywnie uczestniczyć z innymi, gdy są w depresji. Dorośli, z drugiej strony, mają tendencję do całkowitego wycofania się z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi. Jedną z oznak oglądać kiedy nastolatek spada stare przyjaźnie i zaczyna się z zupełnie nowym tłumu, szczególnie jeśli tłum ma inne poglądy niż nastolatków.

Istotne jest, że nastolatek depresji traktować wcześnie, aby uniknąć poważnych problemów i być może na stałe. Nieleczona depresja może prowadzić do tych 10 wyników.

1. Niskie poczucie własnej wartości, wyzwalane przez poczucie braku wartości, porażki i niższości.

2. Zaburzenia odżywiania w tym bulimia, anoreksja i obżarstwa.

3. Problemy w szkole wynikające z niskiej energii i trudności z koncentracją.
napisane przez: