marudne niemowle wieczorami Na przykład, opłaty w Royal Grammar School w Newcastle są £2354 termin i młodzieży w szkole £2793 w starszych szkoły, a może być wypłacona na początku kadencji lub polecenia zapłaty w 10 ratach. Wyniki są imponujące, a 90,5 procent uczniów uzyskujących klasy A lub B na A-level.http://harmoniasmakow.pl/noodle-konjac

Oszczędności dla rodzin

Niektóre szkoły prywatne oferują obniżenie opłat w wysokości od 10 lub 20 procent, jeżeli wyślesz kilkoro dzieci do tej samej szkoły. Są to ostrzeżenia, jednak. Redukcja może być zastosowanie tylko do trzeciego dziecka w rodzinie i wszystkie dzieci mogą być obecni w szkole, aby zakwalifikować się do zniżki.

Stypendia mogą prywatna edukacja przystępne dla niektórych rodzin, a 30 procent dzieci w szkołach niezależnych otrzymywać jakąś formę pomocy. Czytaj nasze artykuły na temat stypendiów i stypendiów, aby uzyskać więcej informacji.

Po budżecie opłat tak ważne jest, aby pamiętać, dodatkowe koszty, takie jak jednolite, wycieczki szkolne, stroje sportowe i członkostwa w klubie. Typowy rachunek pokazuje wszystkie te dodatki w naszym funkcji, w jaki sposób obniżyć koszty.

Czesne: 2008/9

Szkoły z internatem

Cheltenham Ladies College £28734

Eton College £28080

Charterhouse £27480

dzień szkoły

Abbey, Reading £10980

Leeds Gramatyka £9594

Manchester High School for Girls £8634

napisane przez: