zajecia dodatkowe w zlobku

Jedyną osobą, możesz zmienić to You

Jest Middle Eastern Mystic:

Młodzi gracze mówią, „Daj mi siły, by zmienić świat.”

Gracze w średnim wieku mówi: „Daj mi łaskę do zmiany tych wszystkich, którzy stykają się ze mną, tylko moją rodzinę i przyjaciół i będę zadowolony.”

zajecia dodatkowe w zlobku

Starsi gracze mówią: „Panie, daj mi łaskę, aby zmienić siebie. Gdybym modlił się o tym od samego początku, nie byłby zmarnowany moje życie.”

Łał!

Zmienić świat, zmieniają się tylko te, dotykam, zmienić tylko siebie? Który to jest?

John Maxwell stawia go w bardzo prosty w swojej książce: „Talent nie wystarczy”, gdy mówi: „Jeśli chodzi o zmianę innych chcemy to zrobić natychmiast. Ale zmienia się? Nie tak szybko! To jest problem.”

zajecia dodatkowe w zlobku

Jedyną osobą, naprawdę można zmienić to ty. Jednak ważne jest, aby zrozumieć, że kiedy należy próbować zmienić siebie, można rzeczywiście kończy się zmieniają swój świat, te, które spotykamy, a ich współpracownicy i ich, i ostatecznie, świat! Dlaczego nas tak długo, aby zrozumieć tę prostą zasadę?

W jaki sposób możemy rozpocząć proces zmiany samych siebie? Jakie są niezbędne kroki? Co będziemy osiągnąć, kiedy zmieni?

Aby zmienić siebie, to pierwszy krok osoba musi podjąć jest zmienić ich nastawienie. Bardziej niż cokolwiek innego nasza postawa jest tym, co nas dotyczy i wpływa na ludzi wokół nas.

Wyobraź wynik podczas narzekać, skomlenie, złość, i pojawiają się tak, jakby nigdy nie jesteś zadowolony. Konsekwencją będzie, że będzie doświadczenie samą postawę ze wszystkimi, z którymi wchodzą w kontakt. Jest on podobny do zestawu Domino, pierwsza płytka spada wpływu drugi, drugi wpływ spadających trzeci itd Czy kiedykolwiek pracował dla kogoś, kto ciągle narzeka, skomlenie i działa zły lub zły? Jaki jest wpływ na jego / jej zespołu? Będzie najprawdopodobniej zobaczyć bardzo podobne postawy wśród kolegów.

napisane przez: https://grugo.eu/wyciskarki-do-sokow-sklep