marudny jak smerf maruda

Czas 3.Take dla ludzi – wszyscy jesteśmy w pośpiechu; Wszystkie są ograniczone przez te same 24 godzin każdego dnia. Wszyscy chcemy wierzyć, że to, co musimy zrobić, jest najważniejszą rzeczą w indziej sprawach światowych, a nic. Możemy wydają się kołysać do wierząc, nic innego nie jest tak ważne, i wierząc, że po prostu nie mają czasu, aby zatrzymać się i posłuchać i rozmawiać z kimś. Czy rozumiesz, że jeśli weźmiemy chwilę do tego nowego pracownika lub nowego dostawcy, dla dziecka, to może po prostu zmienić swoje życie lub przynajmniej mieć pozytywny wpływ? Zwolnij trochę i zastanowić się nad sobą, patrzeć do wewnątrz, aby zobaczyć zmiany, czego potrzeba, aby w siebie. Zmiana ta ma skłonność do zmiany całego życia. I zawsze pamiętać, że ludzie, którzy byli zajęci, a jednak znalazł czas, aby wysłuchać i spędzać czas ze mną. Stać się lepszym człowiekiem, trochę czasu dla kogoś innego dzisiaj.

Twoim zadaniem w tym tygodniu jest prosta; uśmiech, otwórz oczy i trochę czasu dla kogoś innego. Uśmiechnięty cię zmienić, w jaki sposób są postrzegane i wpływać na ludzi wokół mieszkania w lublinie ciebie. Otwórz oczy i zwracać uwagę na tych wokół ciebie, pamiętając, gdzie mogą być potrzebne i gdzie można coś zmienić. Będzie cię i być może kogoś zmienić. Poświęć czas na kogoś innego i można doświadczyć korzyści z wysiłków.

marudny jak smerf maruda

Pamiętaj, że jedyną osobą, można zmienić to sam, ale wpływ tych zmian może być satysfakcjonujące i daleko idące. Get Busy i czerpać korzyści.

marudny jak smerf maruda

Manny Nowak spędził ponad 25 lat pomaga ludziom stworzyć sukces w ich życiu. Ex-marine i były najwyższej klasy programista komputerowy, Manny ma ogromne doświadczenie pomagając innym osiągnąć skrajne poziomy sukcesu. Manny jest autorem kilkunastu książek; Cd% u2019s i narzędzia, które koncentrują się na zdolności do osiągania większych sukcesów we wszystkich dziedzinach życia (osobistego i zawodowego).Więc przestań wahając% u2013 TY może się zdarzyć! http://www.MannyNowak.com Manny@Mannynowak.com

Szukasz głośnik wydarzenia – prosimy o kontakt telefoniczny 856 358 4021

napisane przez: