jak zachecic do siatkowki

Zatem zmiana zaczyna się zmienia naszą osobistą postawę. Regulacja postawa skarży się komplementy od marudzenie do wygrania, z coraz szalony coraz zadowoleni!

Spróbuj kilka z tych małych zmian w tym tygodniu i zobacz czy to robi różnicę. Bądź świadomy transformacji w tych wokół ciebie, którzy pracują dla Ciebie, z Tobą i blisko ciebie.

1.Smile – uzyskać tego drażliwego, w złym humorze spojrzenie z twarzy i zastąpić go z uśmiechem. Słyszałem ostatnio świetną historię od znajomego. Miał na spotkanie ze swoim kardiologiem. Ten lekarz był konsekwentnie nieszczęśliwy i nigdy się nie uśmiechał, nigdy nie miał przyjazne słowo dla każdego. Mój przyjaciel jest nie tylko jednym tolerować tego typu zachowań od nikogo, lekarza lub w inny sposób. On rzeczywiście powiedział do lekarza: „Dlaczego jesteś taka nieszczęśliwa cuss, jaka jest z wami, ssać go i uśmiech będzie można?” Lekarz był w takim szoku, że ktoś (stanąć do niego i wydać takiego oświadczenia), że zaczął się śmiać na głos. To zmieniło życie i praktyka tego lekarza. Chodzi o to, że pierwsza zmiana jest łatwa do wykonania, i jest to łatwe do uśmiechu.

2.Otwórz oczy – gdy widzisz kogoś walczyć, próbować mu pomóc. Rozejrzyj się wokół siebie i zwracać uwagę na to, co się dzieje. Zauważ, co ktoś może potrzebować. Zwróć uwagę na rzeczy, które mógłby zrobić i może również spowodować zmianę kogoś innego. Osobiście miałem szokujące objawienie na poczcie w ubiegłym tygodniu. I był w pośpiechu, głową w dół, a dzieje się zbyt szybko, kiedy to starszy pan, trzciny w ręku i ledwo mógł chodzić, powiedział: „Pozwól, że te drzwi dla Ciebie”, jak go przytrzymał drzwi uchylone. Wow, zdałem sobie sprawę, zbyt szybko będzie się trochę i poczułem się zakłopotany przez mojego braku uwagi na ludzi wokół mnie i mojego otoczenia. Pozostałą część dnia próbowałem zwolnić i otworzyć oczy.

napisane przez: