zajecia dodatkowe po angielsku

Diagnoza ADHD Over

ADHD jest skomplikowanym zaburzeniem psychicznym, które uważa się, że wpływa około 10% dzieci i 5% dorosłej populacji. Było ponad 3 miliony recept napisane dla Ritalin ubiegłym roku i liczby dla stymulant i innych leków na receptę w dalszym ciągu rosnąć, jak granice wyznaczające są zamazane. Lekarze w większości przypadków nie są winy z powodu ogromnej presji wywieranej na nich przez rodziców dzieci, którzy wykazują objawy nadpobudliwości i / lub underachievement.It akademickiego wydaje się, że prawie wszyscy rozmawiać z tych dni albo ma ADHD, ma dziecko z ADHD lub zna kogoś z chorobą. Ale to jest ADHD ponad zdiagnozowano?

Odpowiedź najbardziej logiczne byłoby tak, ale jak to ma miejsce w przypadku większości skomplikowanych zaburzeń psychicznych tak naprawdę nikt nie wie na pewno. Jeśli mówimy o dzieciach mężczyzn i nastolatków wydaje się być nieproporcjonalna liczba zdiagnozowano choroby. Jeśli koncentrujemy się na dzieci płci żeńskiej, kobiet, młodzieży i kobiet, warunek jest prawdopodobnie pod zdiagnozowane. Jeśli mówimy o dziadka on najprawdopodobniej będzie uważana po prostu w złym humorze.

zajecia dodatkowe po angielsku

Główne objawy ADHD są nieuwagi, impulsywność i nadpobudliwość. Aby pozytywnej diagnozy należy podać wszystkie trzy objawy nie trzeba przedstawiać. Jednak oznaki nieuwagi zawsze musi być obecny w połączeniu z potwierdzające objaw / Objawy występuje w dwóch lub większej liczbie sytuacji; najczęstszą z nich jest szkołą a domem u dzieci; i pracy i domu u dorosłych.

Jak widać próg nie jest wysoka, dzięki czemu sprawy ponad diagnozy. Bądźmy realistami, jeśli jesteś lekarzem, który wierzył z całego serca, że ??leki na receptę, takich jak Ritalin i Adderall są bezpieczną i skuteczną metodą leczenia niezdolność dziecka do programu Excel w jego / jej obecnych warunkach byłoby nie pisać recepty, nawet w krańcowych przypadkach? To jest moja myśl, że to, co się dzieje i prawdopodobnie wyjaśnia szybko rosnących numerów.

napisane przez: