zajecia dodatkowe geografia

Ile koszt prywatnej szkoły

Jest to przypadek dobre wieści i złe z prywatnymi czesnego w danym momencie. Najnowsze badania przeprowadzone przez Halifax Usługi finansowe wykazały, że czesne w Wielkiej Brytanii wzrosła o 41 procent od roku 2003. Według Rady Szkół Niezależnych (ISC) średni wzrost czesnego członkowskich wyniósł 6,2 procent w latach 2007/8. W niektórych szkołach, jednak wzrost ten wyniósł aż 10 procent, przy czym niektóre głowy wskazując na rosnące koszty personelu jako przyczynę gwałtownego wzrostu.

Kryzys kredytowy poczyniła pewne dyrektorzy pedał hamulca i ograniczenia ich wzrostu, tak by oscylować wokół stopy inflacji. Inne są szturm do przodu, chociaż, z St Paul szkolny dla dziewczynek czołowych pakiet ze wzrostem centa 14 za lata 2008-2009.

zajecia dodatkowe geografia

W tym roku Vicky Tuck, szef Cheltenham Ladies College, ograniczył jej wzrost opłat do czterech procent „w oczekiwaniu na trudniejszych czasach przyjść”. Z ukształtowania się inflacji 3,8 procent obecnie, jest to konkurencyjna pojedynek. City of London School dla chłopców jest jednym z niewielu najlepszych szkół, aby zachować swój obecny wzrost poniżej stopy inflacji, przy wzroście zaledwie dwa procent. Szkoła mieści się w Square Mile i kształci dużą liczbę synami bankierów, więc z pogłoskami o pracy w niebezpieczeństwie i spadek premii, to rozsądne posunięcie.

Prestige jest w cenie

zajecia dodatkowe geografia

Aby wysłać córkę do Cheltenham Ladies ‚College w 2008 roku będzie kosztować £28.735 za rok lub £9578 za semestr. Liczby te są reprezentatywne dla kosztów znanych, ekskluzywnych i ugruntowany niezależnych szkół z internatem w Wielkiej Brytanii, takich jak Eton, Harrow i Roedean.

Małe klasy oznaczają większą uwagę Wyszukiwanie w nieco niższej cenie, a znajdziesz mnóstwo szkół z internatem, która nie może być sława o słynnych szkół, ale oferują doskonałą wszechstronne wykształcenie.
napisane przez: