marudny wczesniak

Prawda o Plastycznej

Choć plastik ma wiele przydatnych zastosowań musi być traktowane z ostrożnością w kontakcie z żywnością. Chemikalia mogą dostać się do żywności i powodować problemy zdrowotne, które będą miały wpływ na odporność organizmu, zmiany zachowania, raki przyczyny i uszkodzenia narządów u płodów i dzieci.

W ubiegłym roku, ftalany i bisfenol A zostały zakazane w Ameryce z produktów do pielęgnacji dziecka i zabawki. Te dwie substancje hormon zakłócania chemikalia, które mogłyby zakłócać rozwój dziecka. Bisfenol A (BPA) jest zawarta w wielu produktach poliwęglanowych plastikowych oznaczone jako mikrofal. Odbywa się w przedziale od sztućców, okładziny do pojemników do żywności, opakowań po napojach, butelki dla niemowląt itp

Ten związek chemiczny przerywa normalne organizmu hormony i kopie efektów estrogenu . Szczury w laboratoriach narażonych na BPA cierpią poronienia, wady wrodzone, opóźnienie umysłowe, wczesne dojrzewanie, nowotwory piersi i prostaty, oraz zmniejszenie liczby plemników. hamuje także powstawanie hipokampu lub środka pamięci.

Centra Kontroli i Prewencji Chorób w USA wykryto BPA w moczu wielu tysięcy ludzi. Frederick von Saal, PhD, profesor biologii reprodukcyjnej na Uniwersytecie Missouri-Columbia, została badania tego przez 30 lat i uważa, że ??są zagrożeniem dla naszych dzieci i płodów. Znalazł tylko potrzebna jest niewielka ilość związków chemicznych do zmiany komórek. Inne badania uzasadnić swoją pracę.

Jest to ważne, ponieważ pogorszenie i starzenie się produktów powoduje chemikaliów do ługowania. Plastikowe butelki dla niemowląt, gdy są gotowane może nastąpić wyciek substancji chemicznych, które odzwierciedlały estrogenu. To dlatego naczynia i sztućce poliwęglanowe są takie złe. Dlatego bezpieczniej jest kuchenka mikrofalowa w szklanych lub ceramicznych i używać szkła lub nieprzezroczyste, nietoksyczny butelek.

napisane przez: