marudne dziecko po trzydniowce

Czy Perfume szkodliwe dla środowiska

Uważam, że ciągle słyszymy o rzeczach, które są szkodliwe dla środowiska. Powiedziano nam, że jemy, sposób podróżowania i produkty używamy są przyczyną problemów w środowisku. W sklepach są wypełnione produktami „zielonymi”, twierdząc, że jest lepsze dla środowiska. Ale ile z nich jest rzeczywiście prawda? Rozumiem, jak carpooling i recykling mogą być lepsze dla środowiska, ale czy naprawdę trzeba kupować perfumy przyjazne dla środowiska? A to wszystko tylko kilka liberalnej propagandy?

Prawda jest taka, że ??nie wiem, wszystkie składniki perfum. Twórcy perfum nie ujawniają tych informacji w celu zabezpieczenia się przed kimś podrabiania ich perfum. Nie mam wątpliwości, że istnieje chemicznych w perfum. Rzeczywiście, jest wiele. Ale badania zostały już wykonane na te chemikalia i producenci perfum nie ukrywają tego, co o nich wiadomo. Istnieje ogólne ostrzeżenie dla kobiet w ciąży, aby nie używać perfum w pierwszym trymestrze ciąży. Niektórzy inni ludzie mogą mieć alergię na niektóre perfum. Inni ludzie są nadal nieufnie chemikaliów i po prostu wybrać, aby zapisać swój zapach na specjalne okazje lub po prostu spryskać lekko. Jednak badania nie zostały faktycznie w stanie udowodnić, że perfum jest szkodliwe dla środowiska. Środowisko jest dobrze.

Niektórzy wciąż będzie zdecydować się na uzyskanie naturalnego lub „przyjazny dla środowiska” perfum. Ale jeśli naprawdę lubisz zapach, myślę, że to zupełnie niepotrzebne. Te „naturalne” perfumy prawdopodobnie podwoić ilość przeciętny butelkę „normalnego” perfum. Wystarczy spojrzeć na porównanie. Take naturalne perfumy Joanne Bassett jest, na przykład. 1 uncji sprayem to $ 125! Innym popularnym naturalne perfumy Anya ogrodzie. Niewielka 3,5 ml butelki wynosi 75 $. Porównaj to do Bvlgari Omnia woda perfumowana. Butelka 1,3 uncji jest $. 24 Trzeba tylko bardzo małą ilość, i trwa przez cały dzień.

Jeśli martwisz się o środowisko to nie korzystać z tych tanich perfum aerozolu, że można kupić w aptece. Ale jeśli się regularną, dobrej jakości perfumy, to nie dać sobie z trudem. Jeśli chcesz dokonać pozytywnych zmian w środowisku, istnieją miliony sposobów można to zrobić. Napęd samochodu mniej. Recykling. Naucz swoje dzieci do recyklingu. Nie wyrzucać śmieci na ulicy. Użyj papieru, a nie z tworzywa sztucznego. Wszystkie te rzeczy, znaczenia i może mieć duże znaczenie. Ale natrysku kilka kropel perfum na siebie w rano nie będzie złamać lub środowiska. Można powiedzieć, Al Gore powiedziałem tak.

Istnieje wiele sposobów można być przyjazne dla środowiska, nie rezygnując swoje ulubione zapachy. Znajdź bogaty wybór perfum, podobnie jak perfumy Bvlgari, co perfumeandcolognemall.com

napisane przez: