zajecia dodatkowe a rozwoj dziecka

5 Wielkiej Craft Pomysły dla dzieci i numer Koraliki

Gdy jesteś Crafter, kto używa kulek, wy dzieci często chcą się zaangażować też. Dla nich, wydaje się zabawą i daje im możliwość dokonania coś własnego, które mogą wykorzystać lub dać w prezencie. Oto 5 świetnych pomysłów rzemieślnicze dla dzieci korzystających z koralików numerycznych.

# 1 – Liczba Garland

W zależności od wieku dziecka, można uzyskać większe ponumerowanych kulek, które będą dobrze pracować z małych rączek. Możesz je mieć łańcuch się numery umieszczając inny rytm lub węzeł pomiędzy ręką w ich pokoju. To świetny sposób, by edukować dzieci na temat ich liczby, ale także pozwala na ich wyświetlanie, co zrobili.

Nr 2 – Liczba Bead Curtain

Jeśli Twoje dziecko ma szafie w swoim pokoju, zamiast nich jest przestraszony lub ukrywa się tam, można je złożyć koraliki Numer kurtynę. Można je projektować w wielu różnych sposobów, tak, że każde pasmo może mieć jeden numer, a następnie zawiesić kolejnych numerów lub każdego pasma może mieć wszystkie cyfry i liczby linii średnicy.

To jest świetnym rozwiązaniem, ponieważ liczba koraliki są stosunkowo tanie, zazwyczaj wykonana z wytrzymałego tworzywa sztucznego i może być nawleczone z dowolnym wytrzymałego materiału sznurka, że ??trzeba, że ??nie jest strasznie drogie. To również pozwoli dziecku dokonać pewnych wyborów dekoratorów w swoim pokoju.

# 3 – Paski

Dzieci uwielbiają pasów i pozwalając, aby jeden się stosując perełki w doskonały sposób dla nich dumni z ich wyglądu i ich poręcznej pracy. Można korzystać z dużych lub małych perełek nawleczone razem zrobić piękny pas, który będzie chciał nosić. Dokonywanie tego elementu będzie również zwiększyć sprawność i koordynację ruchową.

# 4 – Dekorowanie buty

Dzieci uwielbiają swoje buty i kochają ich zdobienia, czy to z koloru kredki, pióra atramentu lub koralikami.
napisane przez: