marudne placzliwe niemowle

Jak uzyskać dostęp do starych i zatrzymać młodych

Jak zatrzymać młodych.

1. Nie zamykać granice.

Nie chodzę do wspinaczki! Wiem, że są ludzie, którzy zrobili to całe życie i nadal to robić dobrze w ich 70 lub nawet 80-tych. To dobrze dla nich, ale na pewno nie dla mnie. Te słowa kluczowe są tu „przez całe życie”. Niechętnie przestać robić rzeczy, które zawsze zrobić i cieszyć się, bo myślisz, że jesteś za stary. O ile nie jest to powód medyczny dlaczego nie wykonują ich cieszy?

Słyszę, ludzie mówią: „Nie jeżdżę nocą”, „Nie jeżdżę na autostradach”, „Nie wychodzę wieczorami”, „Nie noszę już tego”, „I don ‚ t słuchać muzyki „. Lista nie ma końca. Pomyśl zanim zamkną granice i tylko to zrobić, jeśli nie jest to absolutnie konieczne.

2. Naucz się nowych rzeczy.

Zawsze bądź otwarty na uczenie się nowych rzeczy. Naprzód ze swoim życiem. Zacznij nowy interes, czytać książki, znaleźć informacje w Internecie, należy pamiętać o sprawach bieżących, cieszą się dobrą dyskusję. Utrzymanie i rozwój miłości i radości życia są niezbędne dla pobytu młodych. Słyszeliście kiedyś powiedział „on zrezygnował z życia”. Nie pozwól, że ci się stało.

3. Dbaj o siebie fizycznie i psychicznie.

Postaraj się upewnić, że każdy tydzień ma bilans działań fizycznych i psychicznych. Jeśli pracujesz to może być trudne, aby zmieścić się w aktywności fizycznej po pracy. Dla niektórych osób udających się do siłowni jest ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, po ciężkim dniu w pracy. Jeśli nie działają może to być działania umysłowe, które są nieliczne. Spójrz na typowy tydzień, i starają się wypracować sposób, aby uzyskać zdrową równowagę działań w swoim tygodnia. Jest to jeden z sekretów pobytu młodych.

4. Zachowaj aktywny społecznie.

Czy wyjdziesz społecznie? Jeżeli masz wielu przyjaciół? Wielu ludzi wyszedł, gdy byli młodsi, ale z biegiem lat ich życie społeczne właśnie zniknęła.
napisane przez: